Atasam İç Sayfa

VETERAN BASKETÇİLER KEMER YOLCUSU

19 Ekim 2020 Pazartesi 12:35
VETERAN BASKETÇİLER KEMER YOLCUSU
samsun1965.xyz/cozXFuvZ

 

Samsun 1919 Basketbol Kulübü  Veteran Basketbol Takımı,   İnternational  Mastercup Basketbol turnuvasının hazırlıklarını sürdürüyor.

 

Antalya’nın Kemer ilçesinde bu yıl beşincisi düzenlenecek olan şampiyonada sadece Samsun’u değil, Karadeniz Bölgesini temsil etmenin sorumluluğunu taşıdıklarını kaydeden Coach Murat Kumbasar, “ Bu yıl daha fazla katılımın olduğunu iştirakçi ülke sayısının fazlalığını görüyoruz. Bunun anlamı şu, maçlar kıran kırana ve çok zor geçecek” diye konuştu.

Son iki yıl da final oynadıklarını birinde şampiyonluk diğerinde de ikincilik kupasını Samsun’a getirdiklerini hatırlatan Kumbasar, “ Takımdaki oyuncuların büyük bölümü il dışında. Samsun’da 5 oyuncumuz var. Belki bir arada antrenman yapamıyoruz, ama arkadaşlar bulundukları yerlerde antrenmanlarını aksatmıyor ve turnuvaya hazırlanıyorlar” dedi.

Samsun 1919 Basketbol Gençlik ve Spor olarak bu yılda finale kadar yürümek istediklerinin altını çizen Kırmızı Beyazlı ekibin başarılı Coach’u Murat Kumbasar, “ İki sponsorumuz var. Medyakent Hane Grubu ve Beytepe Cafe. İkisine de desteklerinden dolayı teşekkürü bir borç biliyoruz. Onların desteğini karşılıksız bırakmayacağız. Kürsüde yer alacağız” diye konuştu.

İlginizi Çekebilir

Samsun 1965 Haber | Samsun Haber

Son Dakika Haberler

KEMAL DİKMEN GÖZYAŞLARIYLA UĞURLANDI

Öne Çıkan Haberler

KİM BU ÜNLÜ ?

Manşet Haberler

KEMAL DİKMEN GÖZYAŞLARIYLA UĞURLANDI