Grandios İç Sayfa

Veteran Basketçiler Marmaris yolcusu

24 Haziran 2021 Perşembe 09:28
Veteran Basketçiler Marmaris yolcusu
samsun1965.com/l/4UnX0So1

Veteran Basketçiler Marmaris yolcusu Samsun 1919 Basketbol Kulübü Veteran takımı Marmaris’te düzenlenecek turnuvaya katılacak.

 

Katıldığı şampiyonalarda elde ettiği başarılı sonuçlarla Samsun’u başarıyla temsil eden Veteran Basketbolcular önümüzdeki hafta sonu Muğla’nın Marmaris ilçesinde bu yıl ilki düzenlenecek turnuvaya davet edildi.  Samsun 1919 Basketbol Kulübü Veteran takımı hazırlıklarını aralıksız olarak sürdürüyor. Dört yıl üst üste katıldıkları Uluslar arası Kemer Masters Şampiyonasına bu yıl da iştirak edeceklerini kaydeden Baş Antrenör Murat Kumbasar, “ Kemer’de şeref kürsüsünden hiçbir zaman inmedik. Çok güçlü takımlar arasından sıyrılıp kupayı Samsun’a getirmeyi bildik “ dedi.

Marmaris’teki turnuvanın da çetin geçeceğinin altını çizen Kumbasar, “  30 Haziran – 4 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilecek. İlk kez organize edilmesine rağmen Kemer’de olduğu gibi Marmaris’e de dişli ekipler iştirak ediyor. Şampiyonluğa alışmış bir takım olarak burada da başarılı olmayı hedefledik. Kadroda önemli eksikler olmasına rağmen, yerlerine gelen oyuncularla takımı daha da güçlü hale getirdik.  Samsun 1919 Basketbol Gençlik ve Spor Kulübü olarak, alt yapılarda olduğu gibi, veteranlarda da şehrimizi en iyi şekilde temsil edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın” diye konuştu.

İlginizi Çekebilir

Samsun 1965 Haber | Samsun Haber

Son Dakika Haberler

“PANDEMİ GÜNLERİMİZDE SANAT”

Öne Çıkan Haberler

KİM BU ÜNLÜ ?

Manşet Haberler

SAMSUNSPOR DAN SON BOMBA