Atasam İç Sayfa

ROTA AVRUPA...

2 Temmuz 2020 Perşembe 14:11
ROTA AVRUPA...
samsun1965.xyz/68gVI3a5

Başarı asla tesadüf değildir'  diye konuşan Yılport Samsunspor Futbol Kulübü Başkanı Yüksel Yıldırım, ""En büyük arzum Samsunspor'u kendi ayakları üzerinde duran bir kulüp haline getirmek. Benim hayalim Süper Lig'e çıkmak değil. Çocukluğumdan beri tek hayalim Atatürklü armayı Avrupa'da kupalarda oynatmak. Ben bunu Ertuğrul Sağlam hocamla birlikte yapacağıma söz verdim. Yüksel Yıldırım, tanıyanlar bilir. Ben verdiğim sözü tutarım" dedi.


Türkiye Futbol Federasyonunun liglerle ilgili Samsunspor aleyhine yönelik bir karar almasının önüne geçme adına  Başkan Nihat Özdemir ile ikili görüşmelerde bulunduğunu kaydeden  Başkan Yıldırım, "Bu sezon beyaz sezon ilan edilirse bunun Türk futboluna kara bir leke olarak geçeceğini ve benimde çekileceğimi söyledim. Özdemir, ise"Türk futbolunun sizin gibi iş insanlarına ihtiyacı var. Siz hiçbir yere gitmeyin ligler oynanacak veya tescil edilecek" dedi. 

1.Lige çıkmanın yapılan planın ilk pasamağı olduğunun altını çizen Yüksel Yıldırım, " İyi bir ekip kurduk, inandık ve taraftarımızın desteği ile bu ligden yukarı tırmandık. Durmayacağız, bir an evvel hak ettiğimiz, layık olduğumuz Süper Lige çıkacağız, Transfer konusunda deneyimli ekibimizle iyi işler yapacağız. Önümüzde bu hayali gerçekleştirebilmek için için hiç bir enfel yok. Olsa da farketmez. Biz çıtayı Avrupa Kupalarında başarılı olmak idolüyle yükseğe koyduk. Şehir bize inanıyor, destekliyor" diye konuştu.

İlginizi Çekebilir

Samsun 1965 Haber | Samsun Haber

Son Dakika Haberler

İLK RAKİP KOCAELİSPOR

Öne Çıkan Haberler

KİM BU ÜNLÜ ?

Manşet Haberler

İLK RAKİP KOCAELİSPOR