Atasam İç Sayfa

Kadroda Kimler Var!

12 Eylül 2020 Cumartesi 18:59
Kadroda Kimler Var!
samsun1965.xyz/zdr9048W

Sezona İzmir Deplasmanında oynayacağı Altay maçı ile başlayacak olan Yılport Samsunspor Takımımız tüm hazırlıklarını tamamlayarak bu ile gitmek için yola çıktı.

Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam yönetiminde yapılan antrenman hareketlilik ile ısınma ile başlarken 6’ya 2 oyunun ardından sona erdi. Antrenman öncesi teknik heyet ve futbolcuları saha kenarında yapılan kurban kesiminin ardından dua ederek yeni sezonun başarılı geçmesini diledi. Sakatlığı bulunan Gyasi ise fizyoterapistler eşliğinde takımdan ayrı çalıştı.

Antrenmanın ardından kısa bir süre dinlenen kırmızı beyazlı ekibimiz daha sonra 13.20’de havayolu ile İzmir’e gitti. 20 kişilik kadroda şu isimler yer aldı; Nurullah Aslan, Furkan Köse, Ahmet Altın, Erkam Reşmen, Yalçın Kılınç, Veli Çetin, Kevin Boli, Caner Arıcı, Erhan Kartal, Kerem Can Akyüz, Ferhat Çulcuoğlu, Gökhan Alsan, Muhsin Yıldırım, İlyas Kubilay Yavuz, Vukan Savicevic, Guido Koçer, Enes İslam İlkin, Burak Çalık, Ange Freddy Plumain ve Ahmethan Köse.

 

KAPTANLAR BELLİ OLDU

Yılport Samsunspor’da kaptanlar belli oldu. Buna göre, takımımızda 2020-2021 sezonunda kaptanlık bandını Caner Arıcı, Ercan Yazıcı, Erkam Reşmen, Yalçın Kılınç ve Furkan Köse taşıyacak.

Kadroda Kimler Var!
İlginizi Çekebilir

Samsun 1965 Haber | Samsun Haber

Son Dakika Haberler

BOLİ YİNE SAKATLANDI

Öne Çıkan Haberler

KİM BU ÜNLÜ ?

Manşet Haberler

BOLİ YİNE SAKATLANDI