Grandios İç Sayfa

SAMSUN BAROSU " ATASAM " DEDİ

8 Şubat 2021 Pazartesi 21:32
SAMSUN BAROSU
samsun1965.com/l/rjM2xRNl

Samsun Barosu ile Atasam Sağlık Grubu arasında imzalanan anlaşma ile Avukatlar ve birinci derece yakınlarının tüm sağlık hizmetleri karşılanacak.

 

 

Bünyesinde Hastane ve Tıp merkezleri bulunan Atasam Sağlık Grubu ile Samsun Barosu arasında yapılan anlaşma her iki kurumun yetkilileri tarafından imzalanarak hayata geçildi. İmza törenine Samsun Barosu Başkanı Av. Pınar Gürsel Yıldıran ile Atasam Hastanesi Genel Müdürü Emel Irmak Atay katıldı. Sözleşme ile baro üyesi avukatlar ile birlikte, eş, çocuk, anne, baba ve kardeşlerinin genel sağlık hizmeti alması sağlandı.

İmza töreninde konuşan Samsun Baro Başkanı Av. Pınar Gürsel Yıldıran Samsun’un en köklü sağlık kuruluşlarından biri olan Atasam Sağlık Grubu ile yaptıkları sağlık anlaşmasının önemine dikkat çekti. Yıldıran, “ Baro olarak Atasam’ı tercih ettik, zira uzman kadrosu ve birbirinden tecrübeli çalışanları ile Atasam büyük bir kuruluş” diye konuştu..

Samsun Barosu ile çalışmaktan duydukları memnuniyeti dile getiren Atasam Hastanesi Genel Müdürü Emel Irmak Atay, “ Yüzlerce üyesi ile büyük bir aileye sahip Samsun Barosuna sağlık hizmeti vermekten büyük mutluluk duyacağız. Atasam Samsun Hastanesi, Atakum ve Çarşamba Tıp Merkezlerimizle halkımıza kaliteden ödün vermeden en iye sağlık hizmeti sunuyoruz. Artık tüm avukatlarımızın sağlığı güvencemiz altında” dedi.

SAMSUN BAROSU
İlginizi Çekebilir

Samsun 1965 Haber | Samsun Haber

Son Dakika Haberler

“PANDEMİ GÜNLERİMİZDE SANAT”

Öne Çıkan Haberler

KİM BU ÜNLÜ ?

Manşet Haberler

SAMSUNSPOR DAN SON BOMBA