Grandios İç Sayfa
FUNDA FURTUN  TABİP ODASI'NIN YENİ BAŞKANI
samsun1965.com/l/Oxvh3pBO


ÖZEL HABER
Samsun Tabip Odası Olağan Genel kurulu hafta sonu gerçekleştirilecek.  Mevcut Başkan Dr. Murat Erkan'ın aday olmayacağı genel kurulda geçtiğimiz dönemde yönetim kurulunda görev alan Dr. Funda Neslihan Furtun başkan olarak adaylığını koydu. Yönetimini belirleyen Furtun seçime tek aday, tek liste olarak giriyor. 

www.samsun1965.com'a açıklamalarda bulunan Dr.Furtun, " Bir bayan olarak ilk kez yaşayacağım bir duygu. Çok sorumluluk isteyen bir görev beni bekliyor. Değerli hekimlerimizin taktirleriyle başkanlığa getiriliyorum. Oda olarak geçmişte olduğu gibi başarılı işlere imza atacağımıza olan inancım tam. Arsasını satın aldığımız yerimize 5 katlı son derece modern bir bina inşa etmek ilk ve önemli çalışmalarımızdan biri olacak. Seçim sonrası kollarımızı sıvayarak bu işe odaklanacağız" diye konuştu.

Samsun Tabip Odasına kayıtlı birbirinden kıymetli hekimlerin bulunduğunun altını çizen Dr.Funda Neslihan Furtun her birine ayrı ayrı teşekkür ettiğini sözlerine ekledi.Başkanlığını Dr. Funda Furtun'un yaptığı yeni yönetimde şu isimler yer alıyor: Dr. Nuray Ayşe  Enseli, Dr. Canan Uğur, Dr. Metin Turutoğlu, Dr.Alper Aktaş, Dr.Diren Cemgil Öztürk ve Dr. Deniz Gürler. www.samsun1965.com
İlginizi Çekebilir

Samsun 1965 Haber | Samsun Haber

Son Dakika Haberler

“PANDEMİ GÜNLERİMİZDE SANAT”

Öne Çıkan Haberler

KİM BU ÜNLÜ ?

Manşet Haberler

SAMSUNSPOR DAN SON BOMBA