Grandios İç Sayfa

KADROYA TAKVİYE İHTİYACI DOĞDU

21 Ocak 2021 Perşembe 14:02
KADROYA TAKVİYE İHTİYACI DOĞDU
samsun1965.xyz/NJoxPG9h


Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, “Şu gerçekle yüzleştik ki kadromuzu biraz daha güçlendirmek zorundayız. Kadro zafiyeti yaşamamak için kaliteli oyuncular takviye ederken kadromuzu kalabalıklaştırmak zorunda olduğumuzu gördük” dedi

 

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, açıklamalarda bulundu. Katıldığı bir programda konuşan Sağlam, “Samsunspor’la anlaştığımız zaman orta vadede ve kısa vadede bir planlama yaptık. Bu planlama doğrultusunda geçtiğimiz sezon ikinci ligden, birinci lige takımımızı taşıyabildik. Bu sezonda amacımız Samsunspor’un ait olduğu yer olan, tüm Samsunsporlu taraftarların ve bizlerinde hayalini kurduğu Süper Lig’e çıkabilmek. Sonrasında tabi ki Süper Lig’de kalıcı olan. Her sene hedefini yükselten ve Avrupa Kupaları ile devam edecek bir hedef ortaya koymuştuk” dedi.

 

Sağlam, “Geçtiğimiz sezon bizi birinci lige taşıyan oyuncu gurubu ve onların emeklerini görmemezlikten gelmemek için onları kadromuzda tuttuk. Büyük şanssızlıklar yaşadık. Kovid-19 sürecinde çok olumsuz etkilendik. Tomane, Boli ve Gyasi’nin sakatlığı bizi etkiledi. En iyisi olmak istiyorsanız bu yolculuk çok kolay bir yolculuk değil. Sorunlar, problemler zaman zaman rakiplerle uğraşırken karşımıza farklı problemler çıkacak. Hedefiniz şampiyonluksa bu sorunları bu problemleri ortadan kaldırıp hedefinize emin adımlarla yürümek zorundasınız” diye konuştu.

 

“Eğer hedefiniz büyükse bu yolculuk içerisinde en ufak bir boşluk bırakmamak zorundasın” diyen Sağlam, “Karşınıza ne gibi sorunların çıkacağını da önceden kestiremiyorsunuz. Bizde bu doğrultuda Başkanımız Yüksel Yıldırım ile birlikte oturduk. Mustafa Aztopal kardeşimizle bundan sonraki süreç ile alakalı neler yapabilirizi ortaya koyduk. Şu gerçekle yüzleştik ki kadromuzu biraz daha güçlendirmek zorundayız. Bazı mevkilerde daha kaliteli oyuncuları kadromuza katmak zorundayız. Bizi şampiyonluğa taşıyacak, bize katkı sağlayacağını düşündüğümüz oyuncuları da transfer etmeye başladık” ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilir

Samsun 1965 Haber | Samsun Haber

Son Dakika Haberler

BAL MÜJDESİ

Öne Çıkan Haberler

KİM BU ÜNLÜ ?

Manşet Haberler

BAL MÜJDESİ