Grandios İç Sayfa

ŞAMPİYONLUK MEŞALESİ YANACAK !

23 Ocak 2021 Cumartesi 09:07
ŞAMPİYONLUK MEŞALESİ YANACAK !
samsun1965.xyz/SYy1g9b9

Başkan Yüksel Yıldırım gündeme dair açıklamalarda bulundu.  Başkan Yıldırımın, '“Artık 2. Yarı maçlarımız başlıyor. Allah yar ve yardımcımız olsun. Emeklerimiz İnşallah boşa gitmez. Biz böyle bir durumda geçen sene yaptığımız başarıyı tekrar edip 2 yıl üst üste Şampiyon olup Süper Lig’e çıkmak hedefi ile 24 Ocak Pazar günü Altay ile maçlarımıza başlıyoruz' dedi.

Yıldırım sözlerine şöyle devam etti; "Şampiyonluk hedefi ile 24 Ocak Pazar günü Altay ile 2. Yarıya başlıyoruz. Samsunspor’da moral, motivasyon, sorumluluk, takım içi uyum ve takım ruhu oluşturmak işleri artık tamamen takımdaki Abi Oyuncular, Hocalar ve Genel Menajer bünyesinde olup kendi içlerinde çözülecek.

Yeni bir oluşumu başlatarak bu hafta Şampiyonluk yolundaki meşalemizi Pazar akşamı evimizdeki Altay maçı ile ateşliyoruz. Ben de daima Başkan olarak işin başında liderlik ve proaktif başkanlık yapma işini yeni YK ile devam etmeye evden 1 Ocak 2021 tarihi itibariyle başladım…Hedefimiz Süper Lig’dir! Samsunspor’un haklarını her platformda korumaya ve sahipleri çıkmaya ant içtik. Takımın ilk yarıdaki en büyük sorunları: yakalanan bol gol pozisyonlarını gole çevirememek, hızlı oynamamak, tepkisizlik, ve kendilerine azalan özgüven idi. Bizler bu problemler üzerine konsantre olarak bu devre arası transferde nokta atışları yaparak yeni transferlerimiz ile Şampiyon olacak bir takım yarattığımıza inanıyorum. Samsunspor saygıyı her yerde yaptıkları ve yapacakları ile fazlasıyla hak ediyor olacaktır!

Şampiyonluğa giden yol takım ruhu ile özgüvenden geçmektedir. Hal böyle olunca gereksiz puan kayıplarının artık son bulması için ne gerekiyorsa yapılacağı konusunda takım ve kulüp olarak hem fikiriz. Hocamız ve futbolcular artık Şampiyonluk için sahada konuşacaktır. Kardeşim Mustafa Kemal Erkanat’ın vefat ettiği bu zor dönemde bu sezon Şampiyonluk bizim için çok daha anlam kazandı. Şampiyonluk kupasını kazanıp Mustafa Kemal Erkanat’ın kabrine götürmek üzere namusum üzerine söz verdim. Umarım verdiğimiz sözü sezon sonunda takım olarak yerine getirmiş olacağız! Bu bizim bu sezon için yaşam ve amaç ilkemiz olacaktır. Samsunspor olarak ant içtik. Bu sezon bu takım ile harikalar yaratarak Şampiyon olup Süper Lig’e çıkacağımıza ve efsane Samsunspor’un geçmişte kaldığı yerden devam etmesine, Anka kuşu gibi küllerinden doğmasına tüm futbolcular, teknik ekip ve kulüp yönetimi olarak söz verdik. Gümbür gümbür geliyor olan bir Samsunspor takımı var; artık tüm bayraklarımızı ve formalarımızı tekrar sandıklarımızdan çıkaralım ve şehrin her tarafına Kırmızı-Beyaz Bayraklarımızı asarak güzel Samsun’umuzu hep beraber süsleyerek donatalım. Bu Samsun şehri bu coşkuyu, Karnaval havasını ve Şampiyonluğu çoktan hak etti ve ben Başkan olduğum sürece de etmeye de devam edecektir. Lütfen artık Takımına ve Kulübü’ne sahip çık ve bu ara transfer dönemi itibariyle ve sonrasında resmi ürünlerimizi Store 55 ve online mağazalarımızdan satın alarak transferlere az da olsa bir maddi katkıda bulunmanızı ve destek vermenizi Yönetim Kurulu olarak çok istiyoruz. Çünkü 2021 Yılı bizim için çok parlak, aydınlık ve güzel günlerimizin olacağı bir yeni yılımız olacak. Buna Samsun’da ve dışında yaşayan 7’den 70’e herkes, Kulübün AŞ ve Dernek yönetimleri olarak hep birlikte inanıyoruz. Ekip olarak bunu başaracağımıza hiç kuşkumuz yok. İnşallah her şey 24 Ocak akşamı ile çok daha güzel olacak ve Şampiyonluğun meşalesini Samsunspor olarak 20 Ocak 1989 anısına tekrar yakacağız. Haydi Samsun kenetlenelim ve Türkiye’ye birlik ve beraberliğimizi gösterelim.”

İlginizi Çekebilir

Samsun 1965 Haber | Samsun Haber

Son Dakika Haberler

BAL MÜJDESİ

Öne Çıkan Haberler

KİM BU ÜNLÜ ?

Manşet Haberler

BAL MÜJDESİ