Grandios İç Sayfa
   Y.Yıldırım; “ Saygı duyulmak istiyorum”
samsun1965.xyz/CAbjmBPl

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım katıldığı bir Tv proğramında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Samsunspor için yaptıklarından dolayı kendisine karşı haksız eleştirilerde bulunulduğunu belirten Yıldırım, “ 300 milyon harcamış birine karşı maddi olarak destek olamıyorsanız, bari saygı duyun” diye konuştu.

 

Kendisine yöneltilen sorulara açık ve net yanıtlar veren Yüksel Yıldırım Ümraniyespor maçının bugün yarın TFF Yönetim Kurulu tarafından sonuçlandırılacağını söyledi. TFF Başkan ve yöneticilerinden birkaçı ile bu konuda görüştüğünü kaydeden Yıldırım, “ Maçın son birkaç dakikasının oynatılması ihtimalini asla kabul etmeyeceğimizi söyledim. Geriye iki ihtimal kaldı. Ya baştan oynatılacak, ki kural bunu gösteriyor. Olması gereken bu. Ya da skorun 2-2 olarak tescil edilmesi. Alınacak karara saygı duyacağız. Ama karar türk işi olmamalı. Hukuka uygun verilmelidir” dedi.

ERKEN ÖTTÜK !

Sezon başında  ortaya çıkıp şampiyonluk naraları attık. Pek çok kulüp aynı hedefi koydu,bugün süper lige oynayan sekiz takım var. Üçü bu mutlu sona ulaşacak. Devre arası herkes kadrosunu güçlendirdi. Bizimle oynayanlar var güçlerini ortaya koyuyorlar. Samsunspor’dan puan koparmak onları mutlu ediyor. Biz de güçlü bir kadro ile sezona başladık. Covit belasına bulaşmayan futbolcu kalmadı. Devre arasında yaptığımız nokta transferlerle daha da iyi konuma geldik. Bu yolun sonu şampiyonluk. Hedefe ulaşacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın” diye konuştu.

BABASIYLA KONUŞACAĞIM

İlyas Kubilay’ın gösterdiği performanstan memnun olduğunu söyleyen Yıldırım, “ Önemli işler yapıyor, takıma katkısı çok büyük. Sözleşmesini devre arasında uzatmak istedik. O da bizimle olmak istiyor. Paranın önemli olmadığını vurguladı. Konuyu babasıyla önümüzdeki günlerde bir araya gelip görüşeceğiz. Anlaşacağımızı umuyorum. Samsunspor’da kimsenin hakkı kalmaz. Kubilay hocasının da desteğiyle buralara geldi. Biz istemedikten sonra ayrılacağını düşünmüyorum. Samsunspor’da her oyuncu satılabilir. Yeter ki değerini versinler. Kimse bizden ucuz oyuncu alamaz” dedi.

KOLEJ TAKIMIYIZ

Djedje’nin çok düzgün karaktere sahip biri olduğunu ifade eden Yüksel Yıldırım, “ Bir kuruş talep etmeden bir aydan fazla bizimle oldu. Lisansı çıkarıldıktan sonra ortaya koyduğu futbolu hepimiz görüyoruz. Boli’de büyük fedakarlık göstererek Samsun’a geldi. Samsunspor’da oynamak onlar için de çok önemli. Ara transfer döneminde takıma dahil olan herkesten büyük ve önemli verimlilik alıyoruz. Kolej takımı havasına girdik. Bu da başarıyı beraberinde getiriyor. Birlikte sevinip, birlikte üzülmek çok önemli. Bunda hocamız Ertuğrul Sağlam’ın katkısı büyük” ifadelerini kullandı.

 

İlginizi Çekebilir

Samsun 1965 Haber | Samsun Haber

Son Dakika Haberler

BAL MÜJDESİ

Öne Çıkan Haberler

KİM BU ÜNLÜ ?

Manşet Haberler

BAL MÜJDESİ