Grandios İç Sayfa
TRANSFERLER FOS ÇIKTI YENİLERİNE BAKALIM
samsun1965.com/l/DsDk2SbN

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, yaptığı açıklamalar ile devre arası transferinin de sinyallerini verdi. Yıldırım, “Madem kapasite artırılmıyor, oyuncu değişecek başka yolu yok. Gerekli çalışmalarımızı yapıyoruz” dedi

Samsunspor'vasatın altında kalanda sezon başında yapılan transferlerden umulan verim alınamadı. Özellikle yapancı oyuncular tam bir hayal kırıklaığı yarattı. Bu durum devre arası transferleri için düğmeye erken basılmasına neden oldu.Yabancıların adeta fos çıkması ile ilgili yapılan eleştirilerı haklı bulan ilk isim Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam olmuştu.
bir itirafta Kimlerin gönderilip, yerlerine kimlerinin alınacağı konusu belirsizliğini korurken Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım'dan geldi. Orta alan da görev yapan futbolcuları yaptığı açıklama ile adeta topa tutan  Yıldırım, “'Benim orta saham hızlı bir şekilde topu ileriye taşıyamıyor. Bunun acısını taraftarımız ve ben çektim” şeklinde konuştu.

 

Topun orta alandan hızlı şekilde ileriye taşınmamasının sebebini sorduğunda kapasitenin bu kadar olduğu şeklinde cevap aldığını söyleyen Başkan Yüksel Yıldırım, “Her şeyi eksiksiz yapmamıza rağmen bunun sebebini sorduğumda başkanım kapasite bu kadar dendi. Madem kapasite artırılmıyor, oyuncu değişecek başka yolu yok. Bu arkadaşlara gereğinden fazla desteği verdik. Futbol artık bilim oldu. Herkes buna ayak uydurmak zorunda.  Ayak uyduramayanlar ileriye gidemeyecek demektir. Gerekli çalışmalarımızı yapıyoruz” ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilir

Samsun 1965 Haber | Samsun Haber

Son Dakika Haberler

FİNAL SEYİRCİLİ OYNANSIN

Öne Çıkan Haberler

KİM BU ÜNLÜ ?

Manşet Haberler

FİNAL SEYİRCİLİ OYNANSIN