Atasam İç Sayfa
YILDIRIM'DAN MENAJERLERE TEPKİ,
samsun1965.xyz/Oc1AKrSd

Piyasada kulüplerin anlaştığı futbolcuların fiyatlarını arttırmaya çalışan menajerler olduğunu söyleyen Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, “Piyasada kulüpleri nasıl soyarız diye dolaşan çakal menajerler var. Ben bu tarz insanlara para yedirmem” dedi

Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, menajerlik yapanları sert bir dille eleştirdi. Yıldırım, son olarak Süper Lig ekibi Kayserispor’un formasını giyen Brice Dja Djedje ile anlaştıklarını katıldığı bir programda doğrulamıştı. Yıldırım, “Piyasada kulüpleri nasıl soyarız diye dolaşan çakal menajerler var. Ben futbolcuyla anlaşmışım hala bir takım telefonlarla fiyat artırma çabaları... Oyuncu ile temasa geçmeler... Ben bu kulübün başkanı olduğum sürece niyeti bozuk hiçbir menajer bu kulübün kapısından giremez. Ben bu paraları kendi tırnaklarımla kazıyarak kazandım. Ben bu tarz insanlara para yedirmem. Gitsinler bildikleri yöneticilerin kulüpleri ile çalışsınlar” dedi.

 

Yıldırım, “Nasıl çalıştıklarını da çok iyi biliyoruz. Çok kötü bir sistem var. Bu transfer işinden para kazananlar menajerler parayı artırabilmek için neler neler yapıyorlar. Basına haber uçurup taraftarı gaza getiriyorlar. Taraftar baskısı yönetimleri zora sokuyor ama daha düşük bedelle bitebilecek transferler çok daha yüksek maliyetlerle gerçekleşiyor. Ben bugün herhangi bir futbolcu için direkt takımının yöneticileri üzerinden iletişime geçebilirim. Böyle bir yeteneğe ve çevreye sahibim. Benim hiçbir menajere ihtiyacım yok. Ben sadece dürüst ve namuslu insanlarla çalışırım. Çalışkan olmayan birisi ile çalışmam” diye konuştu.

 

İlginizi Çekebilir

Samsun 1965 Haber | Samsun Haber

Son Dakika Haberler

SAMSUNSPOR GOLCÜYÜ BULDU!

Öne Çıkan Haberler

KİM BU ÜNLÜ ?

Manşet Haberler

SAMSUNSPOR GOLCÜYÜ BULDU!