Atasam İç Sayfa
TMVFL Orta Karadeniz Bölge Toplantısı Gerze’de Yapılacak!
samsun1965.xyz/VMRiCsdP

Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu Orta Karadeniz Bölgesi TMVFL 2020-2021 Zafer Men Sezon öncesi bilgilendirme toplantısı çarşamba günü Sinop ili Gerze ilçesinde yapılacak.

GÜVENÇ KURTAR’DA TOPLANTIYA KATILIYOR
22/07/2020 tarihinde çarşamba günü saat 16:00’da Gerze’ de yapılacak toplantıya TMVFL Federasyon Başkanı Kenan Gürsu, TMVFL Başkan Vekili Mustafa Eksioğlu, TMVFL Milli Karma Sportif Direktörü Güvenç Kurtar, TMVFL Bölge Temsilciler Kurulu Başkanı Ali Şahin, TMVFL Batı ve Orta Karadeniz Bölge Temsilcisi Ali Doğan ile birlikte ligde yer alacak olan kulüp başkan ve yöneticileri katılacak.

EV SAHİBİ GERZE VETERANLAR
Bu sene ilk defa TMVFL Futbol Liginde yer alacak olan Gerze Veteranlar takımı toplantıya ev sahipliği yapacaktır. Ligde yer almayı düşünen ya da Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol ligini tanımak isteyen herkes toplantıya katılabilir.

ŞAMPİYONLUK KUPASI VE FAİRY-PLAY ÖDÜLÜ VERİLECEK
2020-2021 TMVFL Zafer Men Futbol Ligi ile ilgili bilgilendirme, tanıtım, talimat ve statülerin konuşulacağı, 2019-2020 TMVFL Futbol Ligi Orta Karadeniz Bölgesi şampiyonluk ve Fairy-play ödüllerinin verileceği toplantı çarşamba günü saat 16:00’da Gerze’de yapılacaktır.

İlginizi Çekebilir

Samsun 1965 Haber | Samsun Haber

Son Dakika Haberler

İLK RAKİP KOCAELİSPOR

Öne Çıkan Haberler

KİM BU ÜNLÜ ?

Manşet Haberler

İLK RAKİP KOCAELİSPOR