Grandios İç Sayfa

İYİ OYUNA PUAN VERMİYORLAR

2 Nisan 2021 Cuma 09:59
İYİ OYUNA PUAN VERMİYORLAR
samsun1965.com/l/BNFhyJsw

Çarşambaspor Kulüp Başkanı Özkan Yıldırım son iki hafta da aldıkları mağlubiyetlere üzüldüklerini söyleyerek Play-Off'a kalmak için ihtiyaç duydukları puanları alacaklarına inandıklarını söyledi.

Ligde oynadığı son iki maçtan puan çıkaramayan Çarşambaspor'da yüzler gülmüyor. Sezon başından bu yana başarılı bir performans göstererek ligde zirve mücadelesi veren takımlar içerisinde yer alan yeşil beyazlılar hafta sonu Ankara'da altındağspor ile oynayacakları maçın hazırlıklarını sürdürüyor. İçel İdmanyurdu ve Şile maçlarını puansız kapattıklarını bu nedenle çok üzgün olduklarını ifade eden Çarşambaspor kulüp Başkanı Özkan Yıldırım, " Yenildik ama ezilmedik diye bir söz var. Bu iki maç bize uyuyor. Gerçekten de iki maçta sezonun en iyi topunu oynadı çocuklarımız. Ama şans yüzümüze gülmedi, puan alamadık. Futbol yüzümüzü güldürdü, sonuçlar asla" dedi.

Play-Off a kalmak istediklerinin altını çizen Yıldırım, " Kaybedilen maçlar var, ama umudumuzu kaybetmedik. Aynı hırs ve inançla doğru bildiğimiz yolda koşacağız. Buna olan inancımız yüksek seviyede, Alınan iki yenilgi bizi hedefimiziden asla vazgeçtiremez. İyi oyunumuzun karşılığını alacağız" diye konuştu.  Çarşambaspor Kulübü Başkanı Özkan Yıldırım Altındağspor maçı ile çıkışa geçeceklerini kaydederek, " Takımıma güveniyorm. Başkent'ten evimize üç puanla döneceğiz" dedi.
İlginizi Çekebilir

Samsun 1965 Haber | Samsun Haber

Son Dakika Haberler

“PANDEMİ GÜNLERİMİZDE SANAT”

Öne Çıkan Haberler

KİM BU ÜNLÜ ?

Manşet Haberler

SAMSUNSPOR DAN SON BOMBA