Atasam İç Sayfa

UFUK HOCADA DURMAK YOK!

12 Ekim 2020 Pazartesi 00:21
UFUK HOCADA DURMAK YOK!
samsun1965.xyz/hIDj3Xvh

Sinop Gerze Belediyespor’un Samsunlu antrenörü Ufuk Yetim boş durmuyor. Başarılı hoca A takım antrenörlüğü için anlaşmasına rağmen altyapıda da idmanlara çıkıyor. A takım maçlarının belirsizliği sürdüğü bu süre içinde gençlere faydalı olmak için çalışıyor.

İYİ GENÇLER YETİŞTİRMİŞLER
Genç Antrenör Yetim ‘A takımımız da belirsizlik sürüyor, maçların oynanıp oynamayacağı belli değil, bu süreçte altyapımızdaki geçlere de bir faydamız olursa ne mutlu bize, altyapımızda gerçekten çok yetenekli gençler var. Gençlerimizi bu duruma kadar getiren hocalarımıza gerçekten teşekkürlerimi sunuyorum. Çok disiplinli, karakter sahibi gençler yetiştirmişler, bizlerde elimizden geldiğince bir şeyler vermek istiyoruz’ dedi.


GÜZEL İŞLERE İMZA ATACAĞIZ
Yetim; ‘İlçe gençliğine,Türk futboluna Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi zeki, çevik, aynı zamanda ahlaklı sporcu yetiştirmek istiyoruz. İnşallah güzel işler olacağına inanıyoruz. Hem A takımımızda, hem de altyapımızda, bizlere sürekli destek olan belediye başkanı sayın Cevat Şensoy Bey'e, kulüp başkanı Cengiz Topuz’a, genel kaptanımız Abdullah Oğuz’a, altyapı koordinatörümüz Hüseyin İmamoğlu'na, yılların malzemecisi Çetin Akbulut’a teşekkürlerimizi sunuyoruz' dedi.

UFUK YETİM KİMDİR?
1980 Samsun doğumlu olan Ufuk Yetim 19 Mayıs Üniversitesi Beden Eğitimi Yüksek Okulu (BESYO) mezunu. 31 Yıldır aktif olarak futbolun içinde. Amatör ve profesyonel olarak futbol oynadı. Derebahçespor, Tekkeköy Belediyespor, Çarşambaspor, İlkadım Belediyespor, Atakum Belediyespor, Sivas Emniyetgücü ve Polis Milli takımının kaptanlığını yaptı. 10 kez de milli formayı giyme başarısını gösterdi. Aynı zamanda, Sivas Gürünşalspor ve Sivas Altınyaylasporu tarihinde ilk kez 1. Amatöre bir yılda taşıyan isim oldu.  TUFAN İPEK

 

 

UFUK HOCADA DURMAK YOK!
UFUK HOCADA DURMAK YOK!
İlginizi Çekebilir

Samsun 1965 Haber | Samsun Haber

Son Dakika Haberler

BOLİ YİNE SAKATLANDI

Öne Çıkan Haberler

KİM BU ÜNLÜ ?

Manşet Haberler

BOLİ YİNE SAKATLANDI