Atasam İç Sayfa

YILDIRIM İÇİNİ DÖKTÜ!

20 Ekim 2020 Salı 00:50
YILDIRIM İÇİNİ DÖKTÜ!
samsun1965.xyz/uKG4ZKSI

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım Salim Yıldız’ın proğramına konuk oldu.
Proğramda; TSYD Başkanı Avni Demir, 19 Mayıs Gazeteciler Başkanı Yusuf Ziya Çakır ve Beyaz Gaste Genel Yayın Yönetmeni gazeteci Nedim Aydın vardı.
OSMANLI TOKADI
Başkan Yıldırım İstanbulspor yenilgisini; ‘Osmanlı tokadı attı İstanbulspor. Kendimize geldik’ diye yorumladı.
COVİT’E YENİLDİK!
Yıldırım; ‘Aslında İstanbulspora değil de Covit’e yenildik. En fazla Covitten yara alan takım biz olduk. Bu yenilgi Samsunspor için bir ders. Hükümetin söyledikleri doğru değil, şehir covitten geçilmiyor. Covit kaynıyor şehir’ dedi.
YOLUMUZU AYIRACAĞIZ
‘Bu yenilgiden dersini almayanlarla yolumuzu ayıracağız’ diye konuşan Başkan Yıldırım; ‘Dersini almayanlara tahammül etmeyeceğiz. Vedalaşacağız’ dedi.
TAKIM OLAMADIK!
Basın mensuplarını da seslenen Yıldırım; ‘Yapıcı eleştirilerde bulunun. Kalem sizde şunu şunu yapın deyin. Ertuğrul hocaya her şeyi sorun. Bunu çözecek olan hocadır’ diye konuşan Yıldırım; ‘Takım olamadık’ dedi.
BUNDAN SONRA BÖYLE
Yıldırım, ‘Transferde artık hoca istediği bölgeye oyuncu isteyecek. Bizde hocanın istediği özelliklere göre oyuncu alacağız. Bundan sonra böyle.’
ANITI YAPTIRIYORUM!
20 Ocak anıtını da yaptıracağını belirten Yıldırım, ‘Devre arasında transfer yapacağız. Samsunsporun şampiyon olacağına inanıyorum. Ligi ya birinci yada ikinci sırada tamamlayacağız. Hocanın sabıra ve zamana ihtiyacı var. Hepimizin ortak noktası Samsunspor. Oynayan oynar, oynamayan gider. Ben başarıya odaklanmış birisiyim. Başarılı olacağız’ diye konuştu.
ALİ AKMAN’I İSTEDİM!
Yıldırım; ‘Bursaspor Başkanından Ali Akmanı istedim. Almaya hazırım dedim. O da bana bekle dedi.’
% 50 Yİ KABUL EDEN GELSİN!
Yılport Samsunspor’dan alacaklı olanlara da değinen başkan Yıldırım, ‘% 50 alacağı kabul eden gelsin parasını huzurunuzda vereyim. Aksi halde mahkemeye gitsinler. Samsunsporun hakkını kimseye yedirmem. Kazım Yılmaz bunu kabul etmedi. Erkut Tutu’nun da alacağı varmış. % 50 sini vermeye razıyım. Kabul eden eder etmeyen mahkemeye gider’ diyerek alacaklılara mesaj yolladı.  TUFAN İPEK


İlginizi Çekebilir

Samsun 1965 Haber | Samsun Haber

Son Dakika Haberler

KEMAL DİKMEN GÖZYAŞLARIYLA UĞURLANDI

Öne Çıkan Haberler

KİM BU ÜNLÜ ?

Manşet Haberler

KEMAL DİKMEN GÖZYAŞLARIYLA UĞURLANDI