Grandios İç Sayfa

SAMSUNSPOR'DA KORONA ŞOKU!

16 Kasım 2020 Pazartesi 19:19
SAMSUNSPOR'DA KORONA ŞOKU!
samsun1965.xyz/4w8beGHw

Yılport Samsunspor’dan yapılan açıklamada; Bugün Genel Menajer Mustafa Aztopal ve Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ın semptomatik belirtiler göstermesi neticesinde yapılan testlerin sonucunda pozitif çıktığını bildirildi.

Açıklamanın devamında; Genel Menajerimiz Mustafa Aztopal ve Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam'ın semptomatik belirtiler göstermesi neticesinde yapılan testlerinin pozitif çıktığını üzülerek öğrenmiş bulunmaktayız. Tedavilerine ve ev izolasyonlarına hemen başlanan ve genel sağlık durumları iyi olan Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam ve Genel Menajerimiz Mustafa Aztopal’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.
Geçtiğimiz günlerde semptomatik belirtiler neticesinde yapılan testleri sonucunda Covid-19 test sonuçları pozitif çıkan Başkanımız Yüksel Yıldırım ve  Başkan Yardımcımız Mustafa Kemal Erkanat’ın ev izolasyonları ve tedavileri devam etmekte, genel sağlık durumları ise iyi seyretmektedir. Yine aynı tarihte testi pozitif çıkan Samsunspor Kulübü Basketbol Şubemizin Başkanı Jasper Yıldırım ise tamamen iyileşmiş ve herhangi bir belirtisi kalmamıştır.

Tüm Başkan ve Yöneticilerimize acil şifalar ve sağlıklı geri dönüşler diliyoruz.

İlginizi Çekebilir

Samsun 1965 Haber | Samsun Haber

Son Dakika Haberler

GEYLANİ "HİÇ VAZGEÇMEDİK"

Öne Çıkan Haberler

KİM BU ÜNLÜ ?

Manşet Haberler

GEYLANİ "HİÇ VAZGEÇMEDİK"