Grandios İç Sayfa

TAEKWONDO DA BALCIOĞLU FIRTINASI!

28 Haziran 2021 Pazartesi 20:11
 TAEKWONDO DA BALCIOĞLU FIRTINASI!
samsun1965.com/l/0yV6JYLo

Samsun’da yapılan Taekwondo şampiyonasında Samsun birincisi olan Harun Balcıoğlu gelecek adına büyük umut verirken; rakiplerini de adeta ezdi geçti. Balcıoğlu muhabir Tufan İpek’e yaptığı açıklamada; hedefinin Ankara’da yapılacak olan turnuvada milli olmak olduğunu söyledi.

SAMSUN’UN GURURU OLDU!
7-14 Temmuz tarihleri arasında Ankara’da Taha Akgül Spor Salonunda yapılacak olan Türkiye Şampiyonasında altın madalya için mindere çıkacağını belirten genç sporcudan hocası Mustafa Gençtürk altın madalya bekliyor.

ANNEM İÇİN KAZANDIM!
Antrenmanlarını Samsun’un önde gelen antrenörlerinden Mustafa Gençtürk’le ‘Pars 55 Merve Yazıcı Spor Salonunda’ gerçekleştiren başarılı sporcu Harun Balcıoğlu, ‘başarımda önce hocam sonra ailem geliyor. Annem için mindere çıktım. Ve annem için kazandım. Kendime güveniyorum. Başkentten altın madalyayla Samsun’a dönmek istiyorum. Bende büyük emeği olan Mustafa hocama ve diğer hocalarıma çok teşekkür ediyorum’ diye konuştu. Genç sporcu Balcıoğlu taekwondo’ya ilginin az olmasına ve basının da fazla ilgi ve yer vermediğine de değinerek sitemde bulundu.  TUFAN İPEK

 TAEKWONDO DA BALCIOĞLU FIRTINASI!
İlginizi Çekebilir

Samsun 1965 Haber | Samsun Haber

Son Dakika Haberler

“PANDEMİ GÜNLERİMİZDE SANAT”

Öne Çıkan Haberler

KİM BU ÜNLÜ ?

Manşet Haberler

SAMSUNSPOR DAN SON BOMBA