Grandios İç Sayfa
 “ÇARŞAMBASPOR İLE GÖNÜL BAĞIM VAR”
samsun1965.com/l/i6Jv8MBZ

Yeşil beyazlı ekibi Bölgesel Amatör Lig’den alıp 3. Türkiye Ligi’ne çıkartan ve bu ligde de zirveye oynatan Kenan Yelek, başkanından yöneticisine, futbolcusuna kadar birliktelik içerisinde çalıştıklarını söyledi.

Sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Kenan Yelek’ten anlamlı mesaj

“ÇARŞAMBASPOR İLE GÖNÜL BAĞIM VAR”

 

 

TARAFTARSIZ  OLMUYOR

Üçüncü Türkiye Ligi’nde Samsun’u temsil eden tek takım olan Çarşambaspor’nun zirve inadı devam ediyor. Puan cetvelinde dördüncü sırada yer alan yeşil beyazlı ekibin başarılı teknik direktörü Kenan Yelek, ligdeki ilk sezonda iyi işler yaptıklarını kaydetti. Her kulüpte olduğu gibi kendilerinin de pandemiden etkilendiğini belirten Yelek, “ Virüs ve sakatlıklar performansımızı sekteye uğrattı. Takımın en büyük itici gücü olan taraftarımızın bizimle beraber olamayışı da ayrı bir etken oldu” diye konuştu.

YASAKLAR KALKMALI

Bal Ligi’nden 3.Lige yükselirken 12.adamın desteğini arkalarında hissettiklerini ifade eden Kenan Yelek, “ Çok iyi bir taraftara sahibiz ve bu nedenle de çok şanslıyız. Onların varlığı bize kuvvet veriyor. Maçların seyircisiz oynanması bizim için büyük bir handikap oldu. Taraftarımızla birlikte olabilseydik mevcut puanımızın üzerine en az 4-5 puan daha ilave edebilirdik. Bu da bizi şimdiki konumumuzdan daha farklı yere getirebilirdi. Umudumuz TFF’nin alacağı kararla hiç değilse yüzde 30-35 kapasiteyle maçlara seyircinin alınması yönündedir” dedi.

KOLEJ TAKIMI OLDUK

Çok iyi bir futbolcu gurubu ile birlikte olduklarını, teknik ekip, yönetim,başkan kolej takımı hüviyetine büründüklerinin altını çizen Kenan Yelek, “ Şüphesiz Belediye Başkanımızın inanılmaz bir desteği var. Ne mutlu bize ki sporu, futbolu seven bir başkana sahibiz. Kulüp Başkanımız ve yönetim kurulu inanılmaz bir özveri ile çalışıyorlar. Bize düşen görev yüz yıllık geçmişi başarılarla dopdolu ulu çınarımız, Çarşambasporumuzu layık olduğu en iyi yerlere getirmek. Mücadelemiz sezon sonuna kadar devam edecek” diye konuştu.

Teknik adamlık görevine geçtiğimiz sezon başında geldiğini hatırlatan Kenan Yelek, “ Pek çok rekorlar kırarak, ezici bir üstünlükle BAL Ligini zirvede tamamlayıp 3.Türkiye Ligi’ne yükseldik. İlk sezonumuzda zirve mücadelesi vererek çıkışımızı sürdürüyoruz. Sezon bittiğinde nerede olacağımızı o vakit göreceğiz. Hedefimiz Play-Off içerisinde yer almak. Kader bizi nereye taşır bilemeyiz. Kulüp olarak daha önce oynadığımız 2. Ligde yer almak istiyoruz” dedi.

GÖREVİMİZ BİTMEDİ

Kenan Yelek sözlerini şöyle tamamladı. “ Sezon sonunda sözleşmem bitiyor. Ama işimiz bitiyor mu ? Hayır. Yapacak çok daha görevimiz var. Ben ve ekibim burada çalışmaktan çok mutluyuz. Çarşambaspor’a  gönül bağıyla sıkı sıkıya bağlıyız, Söylediğim gibi bir aile gibiyiz. Şehrin alt liglerde yer alan tek takımı olmanın getirdiği sorumluluklar var. Bunun bilincindeyiz. Alt yapıya lafta değil, gerçekten önem veriyoruz. Geleceğimiz için alt yapıya önem vermek mecburiyetindeyiz”

İlginizi Çekebilir

Samsun 1965 Haber | Samsun Haber

Son Dakika Haberler

SEZON FİKSTÜRÜ ÇEKİLDİ

Öne Çıkan Haberler

KİM BU ÜNLÜ ?

Manşet Haberler

SEZON FİKSTÜRÜ ÇEKİLDİ