Grandios İç Sayfa

YANLIŞ ANLAŞILDIM

2 Mayıs 2021 Pazar 11:54
YANLIŞ ANLAŞILDIM
samsun1965.com/l/xAjsl0e7

Samsunspor başkanı Yüksel Yıldırım yaptığı son açıklamasından üzüntü duyduğunu belirterek yanlış anlaşıldığını söyledi. Yıldırım şu sözlere yer verdi;

Samsunspor olarak şampiyonluk mücadelesi verdiğimiz TFF 1. Lig’de, pandemi yasaklarına rağmen rakip takımların seyircili bir şekilde müsabakalara çıkmasına karşılık, Samsunsporumuzun müsabakalarına hiçbir şekilde seyirci alamayışımızın şaşkınlığını ve üzüntüsünü yaşamaktayız.
30 Nisan 2021 tarihinde ani olarak katıldığım canlı yayında, taraftarlarımızın maçlara gelememesinin üzüntüsü ve heyecanıyla, basın mensuplarının sorduğu “Maçlarımıza niçin rakip takımlar gibi seyirci alamıyoruz?” sorusu üzerine, diğer takımların oynadıkları müsabakalarda Sayın İçişleri Bakanımızın adının kullanılarak müsamaha gösterildiği, hatta Adana Demirspor Kulübü Başkanı’nın, Sayın İçişleri Bakanımızın manevi oğlu gibi görüldüğü, bu yüzden de yetkililerin bu hususlara göz yummuş olabileceği duyumlarını aldığımı belirterek, yanlış anlaşıldım.
Pandemi yasakları sürecinde, seyirci konusundaki olumsuzlukların önlenmesi amacıyla Türkiye Futbol Federasyonu’nun, stadyumlara seyirci alınmaması konusunda yetkili mercilere yapmış olduğu yazılı tebligatlara rağmen, bazı illerde gerekli önlemlerin alınmamış olması, bizleri taraftarımız önünde zor duruma düşürmüştür. Benim amacım ve açıklamalarım, Samsun ilimizde kurallara uyulup da bazı illerde uyulmaması sonucu, yaşadığımız mağduriyeti gündeme getirmek için yapılmıştır.
Bütün ömrü terörle mücadele içinde geçen, ülkemizin birlik ve beraberliği adına gecesini gündüzüne katan Sayın İçişleri Bakanımızın ve Emniyet Teşkilatımızın, yanlış anlaşılarak şahsım ve kulübüm üzerinden yıpratılmasına vesile olduğum için üzüntülerimi paylaşır, konuyu kamuoyunun takdirlerine sunarım.
Yüksel Yıldırım
Yönetim Kurulu Başkanı
Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş.
İlginizi Çekebilir

Samsun 1965 Haber | Samsun Haber

Son Dakika Haberler

BASKETBOLCULAR DA YÜZ GÜLDÜREMEDİ

Öne Çıkan Haberler

KİM BU ÜNLÜ ?

Manşet Haberler

BASKETBOLCULAR DA YÜZ GÜLDÜREMEDİ