Grandios İç Sayfa

ATASAM’DAN EMNİYETE KUTLAMA ZİYARETİ

8 Nisan 2021 Perşembe 09:34
ATASAM’DAN  EMNİYETE  KUTLAMA ZİYARETİ
samsun1965.com/l/AhbwU21i

 

Atasam Hastanesi yöneticileri Samsun Emniyet Müdürüne nezaket ziyarette bulundular.

176. YIL

Atasam Hastanesi Genel Müdürü Emel Irmak Atay, Atasam Atakum Tıp Merkezi Genel Müdürü Birsen Öztürk ve Kurumsal Pazarlama Müdürü Süleyman Öz Samsun İl Emniyet Müdürü ve 1. Sınıf Emniyet Müdürü Dr. Ömer URHAL’ı makamında ziyaret ederek temelleri 10 Nisan 1845'te "Polis Nizamnamesi"nin yayımlanmasıyla atılan Türk Polis Teşkilatının 176. kuruluş yıl dönümünü kutladılar.

FEDAKARCA ÇALIŞILIYOR

Ziyaretten büyük mutluluk duyduğunu belirten Dr.Ömer Urhal, “ Teşkilat olarak bizler halkımızın huzur ve güvenliği için çalışıyoruz. Sizler de kutsal bir mesleği yürütüyorsunuz. Halkımızın sağlığı için fedakarca çalışıyorsunuz. Bunu  yaşanan pandemi süresince gösterdiniz, göstermeye de devam ediyorsunuz. Sizler aracılığıyla tüm sağlık çalışanlarına selam göndermek istiyorum” dedi.

ATAY KUTLADI

Atasam Hastanesi Genel Müdürü Emel Irmak Atay, “ Türk Polis Teşkilatının ülkemizin bölünmez bütünlüğünü koruma ve kollama, halkımızın can ve mal emniyetini koruma, huzur ve güven ortamını tesis ve temin etme, suç işlenmesini önleme ve işleyenleri adalete teslim etme hususunda çok büyük bir özveriyle gece gündüz demeden başarılı bir şekilde 176 yıldır çalışmaktadır” diye konuştu.

HUZUR ORTAMI

limizin huzurunu ve güvenliğini sağlamak için çaba sarf eden Emniyet Teşkilatı mensubu polislerimizin,  vatandaşımızın huzurlu, mutlu ve güvenli bir şehirde yaşaması için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığının altını çizen Atakum Atasam Tıp Merkezi Genel Müdürü Birsen Öztürk, “Tüm teşkilatın kuruluş yıldönümünü kutluyor aileleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum” dedi.

İlginizi Çekebilir

Samsun 1965 Haber | Samsun Haber

Son Dakika Haberler

FİNAL SEYİRCİLİ OYNANSIN

Öne Çıkan Haberler

KİM BU ÜNLÜ ?

Manşet Haberler

FİNAL SEYİRCİLİ OYNANSIN